Pokazy fajerwerków na weselu

Wesele jest jedną z ważniejszych uroczystości w życiu młodych ludzi, dlatego tak dużo uwagi przykładają do jego organizacji. Chcą, żeby wszystko było najlepsze, żeby się udało, a jednocześnie udane wesele będzie pamiętane i wspominane przez lata. Od nas samych zależy to, co będziemy wspominać. Na weselu powinny być jakieś silne akcenty, kulminacyjne momenty zapadające w pamięć.

Jednym z takich kilku kluczowych momentów mogą być weselne pokazy fajerwerków. To nowa moda, ale już upowszechniona. Do organizowania pokazu fajerwerków na weselu trzeba zaangażować profesjonalną firmę. Firmy organizujące zawodowo pokazy fajerwerków mają ubezpieczenie OC przydatne w razie wystąpienia szkód spowodowanych pokazem. To się praktycznie nie zdarza, ale lepiej mieć takie ubezpieczenie. Profesjonalne firmy uzgadniają scenariusz pokazu z parą młodą. Są do dyspozycji gotowe scenariusze, które można modyfikować. Oprócz tego jakie ładunki będą odpalane trzeba ustal miejsce odpalania, gdzie będą stali goście weselni i jak będzie wyglądało uruchomienie pokazu. Teren trzeba sprawdzić pod względem bezpieczeństwa, w tym również pod względem bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Trzeba również dopełnić wielu formalności, którymi zajmie się profesjonalna firma.

Spektakularny pokaz fajerwerków to zaledwie część oferty firm organizujących takie imprezy. Jest wiele dodatkowych ciekawych atrakcji, które można zamówić. Pierwsza z nich to szpaler z ogni, który odpalany jest na podjeździe, kiedy tylko podjedzie limuzyna z młodymi. Wodospad z iskier to kolejna atrakcja, która może być odpalana przed głównym pokazem będąc jego zapowiedzią. Albo dym ścielący się po podłodze w trakcie pierwszego tańca młodej pary. To tylko wybrane propozycje, na które można zdecydować się po rozmowie z przedstawicielami firmy. Cały pokaz odbywa się z muzyką w tle, prezentowaną ze sprzętu estradowego.

Back to Top